August 2, 2022
Asana

Asana чи Trello: обираємо кращий таск-менеджер для команди

Формат віддаленої та гібрибної роботи потребує нововведень, зокрема таких сервісів, які б допомогли керувати проектами, ставити задачі і дедлайни, моніторити роботу підлеглих. І взагалі – запобігати будь-якому хаосу в робочих процесах. 

Різноманітні цифрові таск-менеджери з’явилися ще задовго до пандемії, і вже зараз ми можемо зробити висновки – що з них працює найкраще і забезбечує стабільність бізнес-процесів, навіть якщо співробітники працюють з різних куточків планети чи мають різний робочий графік. 

У цій статті ми порівняємо два найпопялярніші онлайн-сервіси для управління задачами і проектами – Trello та Asana. 

Загально про Asana 

Asana – це мультифункціональна платформа, що допомогає організовувати роботу команди – від щоденних рутинних задач до стратегічних ініціатив. 

Поєднує в собі: 

 • Дашборди – дошки, де ви можете створювати, оновлювати та делегувати задачі, швидко перевіряти статуси виконання і стежити за прогресом.
 • Списки – списки справ, де можна для зручності фіксувати етапи проектної роботи чи просто розписувати свої кроки на день.
 • Таймлайн – в режимі реального часу ви бачите дедлайни, що можна налаштуватиу вигляді діаграми Ганта, а також зв’язки між задачами різних відділів.
 • Календар – зайнятість команди, як і персональні задачі, можна продивлятися в форматі календаря, що схожий на Google-календар. Так ви бачете спокійні і навантажені періоди часу та вносите корективи.
 • Universal Reporting – інструмент звітності, що дозволяє перевіряти нагальний стан справ та виводити аналітику в два кліки. 

Спочатку може здатися, що Asana – це щось складне, але як тільки ви розберетеся з функціоналом та звикнете до персоналізованого і продуманого інтерфейсу – ви вже не зможете уявити початок дня без цього помічника. 

Платформа ідеально підходить для великих компаній, а також стартапів, які в майбутньому планують розширюватися і відкривати нові відділи. Адже функціонал дозволяє створювати необмежену кількіть бордів, площадок, окремих групп завдань для різних відділів. 

Там, де потрібно ставити велику кількість дрібних чи специфічних задач – Asana стане незамінною для спрощення і оптимізації робочих процесів. 

Загально про Trello 

Trello – це проста онлайн-система, яка працює за принципом дошки з задачами. Це буквально як було колись в офісі: ви розміщаєте на дошці наліпки з різними задачами по пріоритетам. Тільки тепер це в діджітал-форматі. 

Сервіс має лише три інстрменти управління задачами – дашборди, картки і стовпці. Все відбувається так: ви ставите нову задачу і до неї створюєте картку, де можна буде обговорювати чи уточнювати завдання. Потім цю картку ви переміщаєте по різним стовпця відповідно до етапу виконання: в очікуванні, в роботі, подано на перевірку, завершено. 

В Trello вам буде складно побачити загальну картинку бізнес-процесів, але ви будете знати, за що відповідає кожен співробітник і на якому етапі його задача. 

Але є одне але: якщо кількість працівників збільшується – моніторити окремо кожного стане просто некомфортно. 

Цей таск-менеджер краще підходить для невеликих команд чи фрілансерів, які хочуть дуже швидко опанувати простий органайзер і почати в ньому працювати негайно. Також це чудовий варіант для тих команд, де немає часу проводити інструктаж для нових співробітників. З налаштуваннями Trello ви розберетеся за десять хвилин. 

Asana vs Trello: що підійде вам? 

Оскільки кожна платформа має свої переваги і недоліки, а також широкий вибір тарифного плану – ми рекомендуємо спиратися виключно на потреби команди і перспективи вашого бізнесу. 

Переваги Asana: 

 • широкий вибір візуалізації проектів і задач; 
 • звітність та перевірка ходу роботи; 
 • зв’язок між роботою різних команд та відділів; 
 • управління завантаженістю для запобігання вигорання; 
 • фідбеки, теги, коментарі до задач; 
 • інструменти аналітики.

Переваги Trello: 

 • більш простий користувацький дизайн;
 • менше часу на освоєння та звикання;
 • необмежена кількіть учасників у безкоштовному тарифі;
 • має україномовну версію. 

Якщо ваш колектив росте – вам може стати тісно в Trello. І рано чи пізно ви задумаєтеся про перехід на Asana. Бо ця платформа росте разом з ростом ваших бізнес-потреб, створюючи зручну екосистему для будь-яких масштабів. 

Asana пропонує чотири тарифні пакети – Basic, Premium, Business та Enterprise.

Звісно, з чим працювати – вирішувати вам. Але зробивши порівняння, ми розуміємо, що у цій битві перемагає Asana, адже її функціонал набагато різноматніший. Це повноцінний робочий простір, в якому ви зможете з‘єднати всю комунікацію команди без потреби встановлювати ще якісь додаткові застосунки. Ми впевнені, що ця платформа перевершить всі ваші очікуваня.  

А з Partnerway ви ще й можете отримати безкоштовний пробний період на 14 днів! Тому ви нічим не ризикуєте – спробуйте Asana для своєї компанії вже зараз, щоб оцінити весь функціонал на практиці. 

Ми допоможемо з налаштуваннями та інтеграцією, a якщо вам сподобається Asana під час тестового періоду – ви оримаєте персональну знижку на платний тариф. 

Partnerway – офіційний провайдер Asana в регіоні EMEA.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn  5, 10145