August 2, 2022
Asana

Asana чи Trello: обираємо кращий таск-менеджер для команди

Формат віддаленої та гібрибної роботи потребує нововведень, зокрема таких сервісів, які б допомогли керувати проектами, ставити задачі і дедлайни, моніторити роботу підлеглих. І взагалі – запобігати будь-якому хаосу в робочих процесах. 

Різноманітні цифрові таск-менеджери з’явилися ще задовго до пандемії, і вже зараз ми можемо зробити висновки – що з них працює найкраще і забезбечує стабільність бізнес-процесів, навіть якщо співробітники працюють з різних куточків планети чи мають різний робочий графік. 

У цій статті ми порівняємо два найпопялярніші онлайн-сервіси для управління задачами і проектами – Trello та Asana. 

Загально про Asana 

Asana – це мультифункціональна платформа, що допомогає організовувати роботу команди – від щоденних рутинних задач до стратегічних ініціатив. 

Поєднує в собі: 

 • Дашборди – дошки, де ви можете створювати, оновлювати та делегувати задачі, швидко перевіряти статуси виконання і стежити за прогресом.
 • Списки – списки справ, де можна для зручності фіксувати етапи проектної роботи чи просто розписувати свої кроки на день.
 • Таймлайн – в режимі реального часу ви бачите дедлайни, що можна налаштуватиу вигляді діаграми Ганта, а також зв’язки між задачами різних відділів.
 • Календар – зайнятість команди, як і персональні задачі, можна продивлятися в форматі календаря, що схожий на Google-календар. Так ви бачете спокійні і навантажені періоди часу та вносите корективи.
 • Universal Reporting – інструмент звітності, що дозволяє перевіряти нагальний стан справ та виводити аналітику в два кліки. 

Спочатку може здатися, що Asana – це щось складне, але як тільки ви розберетеся з функціоналом та звикнете до персоналізованого і продуманого інтерфейсу – ви вже не зможете уявити початок дня без цього помічника. 

Платформа ідеально підходить для великих компаній, а також стартапів, які в майбутньому планують розширюватися і відкривати нові відділи. Адже функціонал дозволяє створювати необмежену кількіть бордів, площадок, окремих групп завдань для різних відділів. 

Там, де потрібно ставити велику кількість дрібних чи специфічних задач – Asana стане незамінною для спрощення і оптимізації робочих процесів. 

Загально про Trello 

Trello – це проста онлайн-система, яка працює за принципом дошки з задачами. Це буквально як було колись в офісі: ви розміщаєте на дошці наліпки з різними задачами по пріоритетам. Тільки тепер це в діджітал-форматі. 

Сервіс має лише три інстрменти управління задачами – дашборди, картки і стовпці. Все відбувається так: ви ставите нову задачу і до неї створюєте картку, де можна буде обговорювати чи уточнювати завдання. Потім цю картку ви переміщаєте по різним стовпця відповідно до етапу виконання: в очікуванні, в роботі, подано на перевірку, завершено. 

В Trello вам буде складно побачити загальну картинку бізнес-процесів, але ви будете знати, за що відповідає кожен співробітник і на якому етапі його задача. 

Але є одне але: якщо кількість працівників збільшується – моніторити окремо кожного стане просто некомфортно. 

Цей таск-менеджер краще підходить для невеликих команд чи фрілансерів, які хочуть дуже швидко опанувати простий органайзер і почати в ньому працювати негайно. Також це чудовий варіант для тих команд, де немає часу проводити інструктаж для нових співробітників. З налаштуваннями Trello ви розберетеся за десять хвилин. 

Asana vs Trello: що підійде вам? 

Оскільки кожна платформа має свої переваги і недоліки, а також широкий вибір тарифного плану – ми рекомендуємо спиратися виключно на потреби команди і перспективи вашого бізнесу. 

Переваги Asana: 

 • широкий вибір візуалізації проектів і задач; 
 • звітність та перевірка ходу роботи; 
 • зв’язок між роботою різних команд та відділів; 
 • управління завантаженістю для запобігання вигорання; 
 • фідбеки, теги, коментарі до задач; 
 • інструменти аналітики.

Переваги Trello: 

 • більш простий користувацький дизайн;
 • менше часу на освоєння та звикання;
 • необмежена кількіть учасників у безкоштовному тарифі;
 • має україномовну версію. 

Якщо ваш колектив росте – вам може стати тісно в Trello. І рано чи пізно ви задумаєтеся про перехід на Asana. Бо ця платформа росте разом з ростом ваших бізнес-потреб, створюючи зручну екосистему для будь-яких масштабів. 

Asana пропонує чотири тарифні пакети – Basic, Premium, Business та Enterprise.

Звісно, з чим працювати – вирішувати вам. Але зробивши порівняння, ми розуміємо, що у цій битві перемагає Asana, адже її функціонал набагато різноматніший. Це повноцінний робочий простір, в якому ви зможете з‘єднати всю комунікацію команди без потреби встановлювати ще якісь додаткові застосунки. Ми впевнені, що ця платформа перевершить всі ваші очікуваня.  

А з Partnerway ви ще й можете отримати безкоштовний пробний період на 14 днів! Тому ви нічим не ризикуєте – спробуйте Asana для своєї компанії вже зараз, щоб оцінити весь функціонал на практиці. 

Ми допоможемо з налаштуваннями та інтеграцією, a якщо вам сподобається Asana під час тестового періоду – ви оримаєте персональну знижку на платний тариф. 

Partnerway – офіційний провайдер Asana в регіоні EMEA.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech