November 9, 2022
Zendesk

Zendesk+Slack=комунікація нового рівня

Чи пам'ятаєте ви, яким було корпоративне спілкування ще декілька років тому? Доводилося відслідковувати довгі ланцюжки емейлів, щоб знайти в них потрібну інформацію, закривати тікети лише в форматі телефонних розмов, переносити онлайн-мітинги через поганий зв'язок.

Ми звикли спілкуватися з друзями і близькими просто та невимушено: в зручних месенджерах, відеочатах, через голосові повідомлення, світлини та відео. Якщо перенести цей формат легкого, щирого, швидкого спілкування в бізнес – це б допомогло побудувати близькі і довготривалі стосунки з клієнтами та партнерами. Ставлення до клієнтів як до живих людей, а не тікетів – підвищує конверсії продажів. А обмін миттєвими повідомленнями в колективі – створює кращу корпоративну культуру.

Кожна хвилина має значення. Щоб покращити ефективність комунікації та зберегти дорогоцінний час, Zendesk вирішив інтегрувати Slack. І це новий рівень якості обслуговування. Zendesk вже змінив комунікаційний ландшафт між компаніями. Читайте нижче, як саме. 

Заходьте у канали зв'язку своїх бізнес-партнерів 

За даними Zendesk, клієнти надають перевагу саме чатам та іншим швидким каналам обміну повідомленнями. Тепер ви можете залишатися в системі Zendesk і водночас відповідати на прямі повідомлення зі Slack. Більше не треба перемикатися між різними платформами, відволікатися на емейли. Якщо ваші партнери звикли спілкуватися в Slack – не варто змушувати їх покидати улюблений додаток і переходити на іншу платформу. Slack у Zendesk – це безперебійна комунікація у зручному для кожного форматі, широкий вибір інструментів і фоматів зв'язку. 

Керуйте повідомленнями Slack прямо в Zendesk

Співпраця з партнерами через Slack замість офіційних мейлів звільняє від потреби шукати листи серед численних повідомлень в корпоративній пошті. В чаті Slack ви миттєво отримуєте сповіщення про нові повідомлення, бачите реакції на них, швидко відповідаєте та зберігаєте дані в зручному інтерфейсі.

Зберігайте всі дані в одному місці 

Тепер легко відстежувати історію розмов з партнерами і клієнтами – ланцюжок повідомлень зберігається в одному чаті. Також Slack дає можливість ділитися повідомленнями з колегами чи іншими відділами компанії (наприклад, HR-відділом, відділом продажів) – сортувати запити за тегами, використовувати функції звітування, автоматизація та макроси. 

Розвивайте стосунки з клієнтами 

Вся історія взаємодії з клієнтом зберігається в єдиній CRM, до якої підключені водночас Slack і Zendesk. А нові точки дотику і комфортне спілкування в форматі "people to people" об'єднує, підіймає бізнес-стосунки на новий рівень довіри. Ми можете бачити, як з часом змінювалися потреби і запити вашого клієнта – та пропонувати йому найоптимальніші продукти і послуги, відповідно до його уподобань. Все просто: краща комунікація – кращі стосунки. Це правило діє і в бізнесі. 

Збільшуйте продажі день за днем 

Живе спілкування онлайн, на відміну від чат-ботів, підвищує конверсії продажів втричі. Всі інструменти комунікації Slack можуть вдало використовуватися відділом продажів. Залишаючись на платформі Zendesk ви можете отримувати сповіщення про тікети, що надходять зі Slack, миттєво починати і легко відстежувати розмову.

Якщо вам потрібна безкоштовна консультація щодо Zendesk, будь ласка, залиште свою заявку – і наш спеціаліст надасть всю інформацію.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech