August 15, 2022
Zendesk

Zendesk – те, що допоможе вашому бізнесу

Zendesk – це онлайн-платформа для підтримки клієнтів, що здатна адаптуватися під потреби будь-якого бізнесу – від малого стартапу до корпоративного гіганту. Саме тому її обрали вже понад 100 000 компаній світу, серед яких Uber, Siemens, Vimeo, GCash. 

Zendesk спрощує комунікацію з юзерами, допомогає швидко обробляти запити, таким чином підвищуючи лояльність клієнтів. І це справді важливо, бо саме від оцінок і фідбеків покупців залежить репутація компанії. 

Такий багатофункціональний додаток має всі необхідні інструменти для покращення якості клієнтсього сервісу – безперебійний зв'язок з можливістю інтеграції понад 50 каналів комунікації, автоматизована звітність і статистика, точні показники для швидкої організації і впорядкування бази даних клієнтів. 

Платформа дозволяє одночасно вирішувати низку питань:

 • централізовано обробляти всі сгенеровані тікети; 
 • управляти всіма вхідними лідами для відділу продажу; 
 • оцінювати ефективність менеджерів в режимі реального часу; 
 • зберігати файли, що надсилаються клієнтами; 
 • створювати інтелектуальні бази знань з готовими рішеннями; 
 • автоматично опрацьовувати більшість клієнтських звернень. 

Нижче розглянемо найкорисніші сервіси Zendesk. 

Zendesk Support

Це і є персоналізована підтримка через різноманітні канали – телефонія, чати, email, месенджери, соціальні мережі та ін. Все зібрано в одному місці. Сервіс включає інструменти для спільної роботи, збору інформації та автоматизації. Чіткі та зрозумілі дані клієнтів дозволяють краще бачити їх потреби, історію стосунків з вашою компанією – тому агенти зможуть швидко та ефективно допомогати з тікетами. 

Гнучкі налаштування дозволяють вже першого дня розпочати робочі процеси в зручному інтерфейсі. А з часом ви можете розширити можливості агента за домопомою інтеграції більше сотні доступних застосунків, а також здійснити навіть найскладніші завантаження за допомогою API. 

Zendesk Guide

База знань на основі штучного інтелекту, що дозволяє автоматично закривати більшість простих звернень клієнтів – навіть без участі агента. По суті, забезпечує самообслуговування юзерів – і в цьому багато переваг. За статистикою, 91% клієнтів хотіли б самостійно знайти відповіть на своє запитання без потреби звертитися до менеджера служби підтримки. А ви даєте їм таку можливість, наповнюючи довідник актуальним контентом: часті запитання, інформація про продукт чи компанію, правила використання і тд. 

Інтелектуальна база Zendesk Guide може постійно оновлюватися актуальною інформацією – клієнти швидко вирішують свою проблему, а менеджер економить час для більш важливих завдань, що потребують його безпосереднбої участі. Тому це win-win.

Zendesk Chat

Живий чат для швидкого зв'язку з клієнтами в режимі реального часу – це дуже зручно. Станьте “правою рукою” свого клієнта та надавайте допомогу в найбільш потрібний момент. Це також інструмент для підвищення конверсії продажів. Адже відомо, що особистий контакт з клієтом через чат підвищує вірогідність покупки в 3 рази. 

А ще Zendesk Chat чудово підлаштовується під будь-який дизайн компьютерної і мобільної версії сайту. Тому просто встановіть віджет чату на свою веб-сторінку і почніть оперативно закривати потреби клієнтів. Zendesk Chat – кросплатформний серсів, тобто дозволяє обробляти запити одночас на різних платформах і каналах. 

Zendesk Talk 

Персоналізована підтримка клієнтів через телефонію – це, звісно, найпотужніша сила компанії. Окрім дзвінків, Zendesk Voice надає такі розширені можливості, як голосова пошта, текстові сповіщення, запис розмов, маршрутизація і налаштування черги очікування, переадресація на зовнішні номери. Сервіс забезпечує безперебійний зв'язок і високу якість розмов за будь-яких умов та з будь-якої країни. 

Voice інтегрований в єдину багатоканальну систему, а також в хмарне сховище Zendesk, тому це дозволяє агенту залишатися на тій же платформі, де використовувались інші канали комінікації з клієнтом. Це зберігає час. 

Zendesk Sunshine 

Zendesk Sunshine – проста та гнучка платформа CRM. Sunshine створено на базі AWS, вона дозволяє легко інтегрувати та використовувати всі клієнтські дані – з будь-якого місця. Це дає вам повне уявлення про клієнта і свободу створювати для нього найкращі умови і будувати довгострокові стосунки. 

Завдяки Zendesk Sunshine ви зможете легко сегментувати юзерів, фіксувати кожну взаємодію з ними, підключати понад 1200 бізнес-додатків чи створювати сучасні клієнтські програми. Сервіс допомогає підвищувати продуктивність агентів та оптимізувати бізнес-процеси компанії. 

Zendesk Explore

Інструмент аналізу і звітності, що допоможе вам розуміти нагальний стан справ в компанії в режимі реального часу. Ви зможете легко шерити звіти та працювати з ними командно у спільному доступі. А за потреби – відправляти будь-якому співробітнику чи особам, що не входять до складу вашої компанії. 

Система миттєво збирає ключові дані про ваших клієнтів, а також статистику відповідно до ваших персоналізованих запросів. Explore – це не просто інформаційні таблиці з даними, це комплексний набір інструментів, що допомагає виміряти ефективність кожної взаємодії з клієтом – і приймати кращі рішення в майбутньому. 

Переваги Zendesk для бізнесу 

 1. Зручність у використанні.
 2. Економія часу і витрат.
 3. Якісна підтримка по всіх каналах. 
 4. Покращення лояльності клієнтів. 
 5. Надійне хмарне сховище.

Вибір програмного забезпечення для клієнського сервісу – це справді відповідальне рішення, адже як тільки ви освоїте певний сервіс та звикнете до нього – буде важко знову щось змінювати і переходити на іншу платформу. Всі дані клієнтів, історії розмов, звіти зберігаються в єдиному просторіі. І переніс цих данних – довгий та складний процес. 

Тому ми радимо відразу встановлювати Zendesk, оскільки цей продукт має бездоганну репутацію та неймовірно широкий функціонал. Це незмінний лідер ринку, і ми впевнені, що платформа повністю задовольнить ваші потреби. 

Partnerway допоможе вам з усіма налаштуваннями. Також ми пропонуємо безкоштовний тестовий період на 14 днів – спробуйте Zendesk без будь-яких ризиків та переконайтеся в його зручності на власному досвіді. 

Залиште заявку – і ми оперативно відповімо на всі ваші запитання щодо Zendesk.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech