November 21, 2022
Asana

Asana – ваш найкращий помічник!

Управління проектами – це галузь яка набуває все більшої і більшої популярності сьогодні. Те, що починалося як просте налагодження процесів у сфері IT тепер стало необхідною частиною майже будь якого бізнесу та роботи. Пошук найкращого рішення для цього це як пошук Святого Граалю, але з єдиною різницею – цьому пошуку настав кінець, бо знайдена Asana.

Asana в управлінні проектами

Інтерфейс та функціонал Asana створені спеціально для того щоб максимально покращити процес ведення проекту. Перш за все, майже не буває такого, щоб над проектом працювала тільки одна людина. Ефективна робота команди це один з ключових факторів успіху. Тому Asana надає всі необхідні інструменті для того, щоб це забезпечити:

  • зручний інтерфейс призначення завдань;
  • вся необхідна аналітика по проекту;
  • інтеграція сторонніх додатків, наприклад, Jira та Zoom;
  • інструменті для планування робочого процесу;

та багато інших. Головною метою Asana є вчасний та успішний запуск проекту, отже вона надає всі необхідні для цього інструменти і навіть більше.

Asana як маркетинговий асистент
Manage your team's work, projects, & tasks online • Asana

Ефективність будь якого бренда у наш час залежить від того, що люди про нього знають та наскільки йому довіряють. Впізнаваність бренду – ось ключовий фактор, на який люди звертають увагу. Всі знають телефони Apple та Samsung, але ніхто не чув, та всім по великому рахунку, байдуже на турецькі телефони Venus, бо цій бренд не відомий нікому.

За допомогою Asana стратегія, яку ви використовуєте для підвищення популярності вашого бренду, запрацює на повну. Ви будете отримувати максимально детальну звітність щодо успішності обраної стратегії, та підлаштовувати ваші цілі та очікування під реальність. Справжній Agile від Asana.

Asana як керівник продажами
Sales Templates - Sales Funnel & Pipeline Templates • Asana

Звісно ж, не можливо повністю автоматизувати керування продажами та побудувати всю свою стратегію на інтеграції до Asana. Але з іншого боку, певна автоматизація процесів завжди йде на користь, як свого часу довів Генрі Форд.

Asana надає вам повний арсенал інструментів, необхідних для залучення клієнтів. Хоча лідогенерація і є основним B2B способом пошуку та залучення нових клієнтів, існує ще багато інших способів підвищити продуктивність, серед яких:

  • генерування максимально прозорих та зрозумілих запитів;
  • автоматизація процесу додання нового клієнта у систему;
  • моніторинг  потреб клієнтів.

Із Asana збільшити продаж будь чого буде так само просто, як і зареєструватись у ній. Не зволікайте та спробуйте, бо відчути всі переваги особисто буде набагато краще та приємніше, ніж читати про них.

Чому саме Asana?

Після всього описаного вище, це має бути риторичним питанням. Менеджмент ще ніколи не був настільки простим та приємним, як з Asana, особливо враховуючи можливість інтеграції стороннього програмного забезпечення, наприклад, Jira, Slack, Zoom, тощо.

Оскільки головною метою будь якого додатку є саме оптимізація роботи, Asana фокусується на тому, щоб максимально перекласти на себе всі можливі завдання і дати можливість людині зосередитись на тому, що машина та програмне забезпечення зробити не можуть. Поки що не можуть.

Asana постійно еволюціонує, набуваючи нових функцій та фішок, отже з часом вам буде ставати тільки легше працювати з нею.

Висновок

Asana, безперечно, лідер на ринку цифрових рішень для керування продажами та проектами. Тій факт, що кожного дня Asana тільки набуває нових клієнтів є тому підтвердженням. Отже, щоб бути на одному рівні з іншими, щоб не опинитись позаду у перегонах прогресу, використання Asana є майже 100% необхідністю.

Авжеж, існує багато інших цифрових рішень для керування проектами, і багато з них заслуговують на вашу увагу, але головна перевага саме Asana в тому, що вона зібрала в собі все найкраще від конкурентів, додала трохи індивідуальності, і вуаля, перед вами тепер є все необхідне, і навіть більше!

Якщо ви хочете спробувати Asana для своєї компанії – просто замовте безкоштовну консультацію від Partnerway. Ми швидко з вами зв'яжемося та відповімо на всі запитання.

З Partnerway ви ще й можете отримати безкоштовний пробний період на 14 днів! Тому ви нічим не ризикуєте – спробуйте Asana для своєї компанії вже зараз, щоб оцінити весь функціонал на практиці.

Ми допоможемо з налаштуваннями та інтеграцією, a якщо вам сподобається Asana під час тестового періоду – ви отримаєте персональну знижку на платний тариф.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech