November 11, 2022
Asana

Візьміть під контроль свої фінанси з Asana

Що робити, якщо бізнес приносить менше прибутку, ніж ви очікуєте?

Звісно, можна збільшити ціни, або кількість клієнтів/обсягу роботи. Але це не найпростіший шлях з можливих. До того ж, такий спосіб несе з собою і нові, додаткові витрати.

Ефективне рішення для того, аби заробляти більше — скорочувати витрати. І мова йде не про те, аби домовитися про більш вигідні умови з партнерами, аби зменшити витрати в бізнесі. А про те, щоб на постійній основі контролювати витрати і таким чином збільшувати продуктивність праці. 

Як це працює? Це працює як система, яку ви втілюєте у бізнес, аби відслідковувати  усі джерела нецільового витоку фінансів і одразу реагувати, утримуючи гроші в бюджеті компанії. Прямо зараз, читаючи цю статтю, ви можете отримати і втілити деякі поради щодо скорочення витрат в вашому бізнесі вже сьогодні.

[inline illustration] techniques for cost control (infographic)

Порада 1. Створити план управління ресурсами.

Готовий шаблон плану управління ресурсами ви можете знайти на нашому сайті (asana.com). Такий план дозволяє контролювати витрати у процесі виконання роботи і моніторити будь-які відхилення від запланованого бюджету проекту. Аби скоротити витрати і заощадити гроші за допомогою плану управління ресурсами, потрібно включити до нього такі дані, як: 

  • Кількість виконавців, задіяних в роботі над проектом.
  • База необхідних матеріалів.
  • Кількість часу, необхідна для виконання всього обсягу робіт.

Закладаючи всі ці дані для підвищення прибутковості, варто враховувати непередбачені обставини, які можуть виникнути в ході виконання, і виділяти на них додаткові ресурси.

Порада 2. Взяти витрати під контроль.

В даному випадку контроль витрат має відбуватись саме у режимі реального часу, аби давати можливість втримати гроші в компанії. Для цього існують методи контролю витрат: розрахунок і встановлення “контрольних точок”, тобто етапів виконання проекту, які демонструють конкретний результат або прогрес. За допомогою цих точок ви завжди знаєте, як виконується графік проекту, а команда має чітке уявлення про результат своєї роботи. Це, в свою чергу, дає можливість вчасно помічати відхилення вартості роботи від запланованих показників і коригувати процес.

Порада 3. Контролювати зміни.

Під час роботи зацікавлені особи можуть ініціювати внесення у проект деяких змін, які стосуються результатів та часу виконання роботи. В процесі якісного управління проектами важливо вчасно відреагувати на ці зміни і розподілити ресурси, які знадобляться для їх втілення. Ці нові дані обгрунтовано вносяться в план бюджету.

Порада 4. Управляти часом.

Фактична вартість роботи зміниться, якщо зміниться час її виконання. Тому, аби здійснювати ефективне управління витратами, необхідно чітко встановити часові обмеження на кожному етапі виконання проекту і контролювати їх дотримання виконавцями. Це дозволить значно знизити проектні ризики і збільшити ефективність праці. 

Порада 5. Відслідковувати прибуток.

Фактична вартість виконаної роботи — це не завжди запланована вартість. Відхилення вартості можна помітити за умови розрахунку фактичної вартості роботи на кожному етапі виконання і порівняння її з тими показниками, що були від початку закладені у бюджет проекту. 

Може здатись, що облік і аналіз прибутку та напрямів його розподілу справа заскладна і віднімає багато часу. Але будь-який складний процес можна автоматизувати і перевести у зручний формат. Платформа Asana дозволяє проводити облік прибутку та його використання максимально просто, швидко і ефективно: просто вносити дані і відстежувати зміни в будь-який зручний момент.

Якщо ви хочете спробувати Asana для своєї компанії – просто замовте безкоштовну консультацію від Partnerway. Ми швидко з вами зв'яжемося та відповімо на всі запитання. 

З Partnerway ви ще й можете отримати безкоштовний пробний період на 14 днів! Тому ви нічим не ризикуєте – спробуйте Asana для своєї компанії вже зараз, щоб оцінити весь функціонал на практиці. 

Ми допоможемо з налаштуваннями та інтеграцією, a якщо вам сподобається Asana під час тестового періоду – ви отримаєте персональну знижку на платний тариф. 

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech