November 17, 2022
Asana

Як вибудувати організаційну політику компанії

У 2021 році гібридна модель роботи стала найпопулярнішою для багатьох компаній. Не дивно: більшість ІТ працівників (72%) стверджують, що віддають перевагу гібридному підходу та поєднанню віддаленої та офісної роботи. І хоча виграш може бути величезним, перехід на гібрид ризикований, особливо тому, що він може увічнити дворівневе робоче середовище і призвести до дисбалансу.

Аби уникнути невдач, необхідно сформувати політику компанії щодо формату роботи. І хоча, що немає універсальної моделі чи посібника для визначення, яка саме модель підходить для вашої компанії, є рекомендації, які дозволять вам успішно побудувати роботу команди та досягти поставлених цілей.

Найголовніше в роботі будь-якої компанії є прозорість. Кожен член команди має розуміти куди компанія рухається і які цілі перед собою ставить. Аби додати чіткості у роботу своєї команди, можна використовувати «піраміду ясності».  П’ятирівнева піраміда допомагає кожному у вашій компанії пов’язати повсякденну роботу з місією вашої компанії:

The Pyramid of Clarity: A Way to Achieve Strategic Alignment

Рівень 1 (верхній рівень) — це місія вашої компанії. 

Це мета вашої компанії — «чому?» і «для чого?» ви виконуєте ту чи інше роботу.

Рівень 2 – це стратегія вашої компанії. 

Це «як» — як ви досягнете своєї місії?

Рівень 3 - це цілі.

Це більше тактичні цілі, які допоможуть вам виконати вашу стратегію та, у свою чергу, вашу місію.

Рівень 4 – ключові результати. 

Це вимірювання щодо ваших цілей, які оцінюють вашу ефективність.

Рівень 5 (нижній рівень) — проекти.

Це ініціативи, які будуть виміряні та сприятимуть досягненню ваших цілей.

Цю структуру можна з легкістю вибудувати у Asana, використовуючи Goals.

Приведемо приклад, як на основі піраміди чіткості, можна впровадити нову політику роботи у вашу компанію:

How Asana Designs its Successful, Authentic Company Culture - SOCAP Global  SOCAP Global

Рівень 1 (Місія): як політика моєї компанії щодо віддаленої або гібридної роботи впливає на місію нашої компанії?

Рівень 2 (Стратегія): яка моя стратегія віддаленої чи гібридної роботи? Яку конкретну модель ми візьмемо? Як ми будемо коригувати курс, якщо це необхідно? Як ми перебудуємо наші команди, щоб досягти максимального успіху?

Рівень 3 (Цілі): Які проблеми ми намагаємося вирішити, реалізуючи нашу політику? Які можливості ми прагнемо використати?

Рівень 4 (Ключові результати): Як ми будемо вимірювати успіх? Це має включати не лише цілі, пов’язані з роботою, але й такі показники, як співпраця в команді та психологічна безпека.

Рівень 5 (Проекти): Яке навчання знадобиться менеджерам? А як щодо працівників? Як ми будемо залучати гібридних або віддалених співробітників? Як зміниться наш стек технологій, щоб розширити можливості розподіленої роботи?

Коли ви розробляєте та впроваджуєте свою політику віддаленої або гібридної роботи, ми рекомендуємо вам прийняти піраміду ясності як свій компас. Коли все — і всі — пов’язані з сенсом існування вашого бізнесу, ви розробите більш надійні процеси, які допоможуть кожному досягти успіху.

Щоб узгодити всіх з метою вашої політики віддаленої або гібридної роботи, ваші співробітники, особливо окремі учасники, повинні розуміти, як кожна ініціатива, пов’язана з пов’язана з місією вашої компанії.

Використовуючи піраміду ясності, ви можете закласти фундамент і опорну структуру для ефективної роботи вашої команди.

Якщо кожен в команді розуміє місію компанії, знає організацію роботи, дотримується політики роботи та розуміє яких саме ключових результатів повинна досягнути команда за конкретний проміжок часу, тоді навіть в умовах віддаленої або гібридної роботи така команда зможе зберегти цілісність, швидко адаптуватися до нових незвичних умов роботи і, відповідно,  забезпечити високу ефективність праці.

Якщо ви хочете спробувати Asana для своєї компанії – просто замовте безкоштовну консультацію від Partnerway. Ми швидко з вами зв'яжемося та відповімо на всі запитання. 

З Partnerway ви ще й можете отримати безкоштовний пробний період на 14 днів! Тому ви нічим не ризикуєте – спробуйте Asana для своєї компанії вже зараз, щоб оцінити весь функціонал на практиці. 

Ми допоможемо з налаштуваннями та інтеграцією, a якщо вам сподобається Asana під час тестового періоду – ви отримаєте персональну знижку на платний тариф. 

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech