July 25, 2022
Google Workspace

Як SalesAR спростив технічну підтримку для Google Workspace

Про клієнта: SalesAR – це українська компанія з B2B лідогенерації. Працює з ринком США та Європи. Допомогає генерувати ліди, знаходити партнерів та масштабувати бізнеси. Займає 6 місце з ТОП-100 діджитал маркетинг агентств в Україні. Команда SalesAR починала з декількох клієнтів і вже за 2 роки своєї діяльності успішно допомогла покращити бізнес-показники більш ніж 150 компаніям.

Челендж: Засновники компанії Антон Зінюк та Роман Швець відразу приділили важливе значення технічній стороні роботи. Молода та амбітна команда розуміла цінність сучасних цифрових технологій, тому, безумовно, було вирішено підключити Google Workspace (тоді ще G-Suite). Але по мірі збільшення клієнтів та задач хотілося передати всі технічні питання щодо діджітал-сервісів в руки професіоналів, щоб не витрачати на це свій час. 

Рішення: SalesAR вирішили обрати Partnerway для технічної підтримки Google Workspace.

Результати: Вже з першого дня підключення Google Workspace команда відчула бенефіти такого рішення:

  • корпоративна пошта в зручному інтерфейсі;
  • спрощена система роботи командою над файлами та доступом до них;
  • надійних захист данних за стандартами Google;
  • повний набір інструментів для координації бізнес-процесів: Meet, Calendar, Drive, Docs, Slides, Forms та ін.

Так, Google Workspace повністю задовільняв всі потреби компанії. Однак колаборація з Partnerway стала важливою тим, що останні повністю взяли на себе функцію адміністрування та всі налаштування сервісів, що дозволило SalesAR оптимізувати роботу команди та не перейматися про оплату чи додаткові інтегрування.

Плани компанії на майбутнє: Компанія SalesAR ставить перед собою глобальні цілі – стати міжнародною платформою, де кожен бізнес зможе знайти свого клієнта просто та доступно. Тому в планах – збільшити використання додатків Google, які б полегшили та прискорили роботу їхньої команди мрії. А Partnerway буде завжи на зв’язку для технічної підтримки. 

Якщо ви теж хочете користуватися всіма перевагами від Google для свого бізнесу, замовте безкоштовну консультацію від Partnerway – і ми підберемо найкращі сервіси відповідно до ваших потреб.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech