November 9, 2022
Asana

Як працювати з My tasks в Asana: гайд для початківців та досвідчених користувачів

My tasks – онлайн-простір для перегляду всіх доручених завдань в одному централізованому місці. Сторінка, яку ви будете відкривати щодня. Тому варто вивчити весь її функціонал для максимально ефективної і продуктивної роботи. Адже саме для цього і створений таск менеджер Asana.

My tasks: перше знайомство 

luna1.co/7c29c0.png

Це трекер щоденних задач у вигляді списку, дашборду з "наліпками", календаря та файлів. Сортуйте завдання за пріоритетом: датами дедлайну, алфавітом, автором завдання, вподобаннями та ін. Так ви швидко розумієте, що потрібно зробити насамперед. На головному екрані створюйте задачі, проекти чи повідомлення для колег. За потреби поширюйте свій робочий простір чи список завдань в один клік через кнопку Share. 

List, Board, Calendar та Files

На панелі List ви бачите список задач – отриманих від когось чи створених власноруч. Для зручності порядковуйте їх за секціями: Do today, Do next week, Do later чи створюйте власну секцією з будь-якою назвою. В Board легко переміщуйте завдання між стовпцями, щоб чітко візуалізувати свою роботу. В Calendar всі задачі та дедлайни зручно розміщені у вигляді корпоративного календаря – все майже так, як ви звикли бачити в Google-календарі. Якщо у вас часті мітинги, буде корисно узгодити My tasks та Calendar.

Files – окреме місце для збереження всіх файлів, прикріплених до задач та повідомлень. Це дуже зручно. 

Week View

 

Плануйте свій тиждень, звіряйтеся з процесами компанії. Залишайтеся організованими та будьте в курсі своїх щотижневих справ за допомогою Week View. Цей новий режим перегляду календаря спрощує відстеження важливих термінів і майбутніх завдань по тижнях. Перетягуйте завдання між датами, щоб задачі з найвищим пріоритетом були на першому плані. Крім того, завдання без терміну виконання також відображатимуться в правій частині семиденного календаря, тож ви можете легко перетягнути їх на відповідну дату.

Налаштовуйте опції через Customize 

custom fields

Ви можете налаштувати свої розділи самостійно. Використовуйте комбінацію клавіш Tab + N, щоб створити розділи, які згортаються. Ви також можете сортувати завдання в межах розділів, щоб упорядкувати роботу кожного розділу. Через кнопку Customize праворуч зверху налаштовуйте поля для показу проектів, тегів, останніх змін та ін. Усі клієнти Asana можуть встановлювати правила для переміщення завдання до визначеного розділу. Та додавати співвиконавців завдань. 

Якщо ви клієнт Premium Asana, також можете використовувати правила, щоб переміщати завдання в різні розділи залежно від статусу виконання. Наприклад, створити правило переміщення кожного виконаного завдання в розділ «Виконано», для легкого робочого процесу у стилі Канбан. 

Якщо у вас багато роботи одночасно, подумайте про те, щоб упорядкувати My tasks за прогресом у виконанні завдань, як дошка Канбан. Наприклад, створити розділи «Зробити», «В процесі» та «Готово».

В Customize ви також можете інтегрувати різноманітні додатки до My tasks, такі як Zoom, Slack, Google Docs та десятки інших (в пакеті Premium та вище).

В My tasks зручно керувати щоденними завданнями. Спробуйте ці та багато інших функцій для продуктивності, гнучкості та швидкої організації вашої роботи. 

З Partnerway ви ще й можете отримати безкоштовний пробний період на 14 днів! Тому ви нічим не ризикуєте – спробуйте Asana для своєї компанії вже зараз, щоб оцінити весь функціонал на практиці.

Ми допоможемо з налаштуваннями та інтеграцією, a якщо вам сподобається Asana під час тестового періоду – ви отримаєте персональну знижку на платний тариф.

Partnerway – офіційний провайдер Asana в регіоні EMEA.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech