October 6, 2022
ein-des-ein

Google Workspace для web/app дизайн та розробка

Про клієнта: ein-des-ein – це амбітна та швидкозростаюча команда дизайнерів і розробників веб-сайтів та цифрових додатків. Надає професійні IT-послуги компаніям з ЄС, США, Ізраїлю. Зосереджена на створенні швидких, надійних, привабливих і добре працюючих сервісів і додатків. 

Команда Ein-Des-Ein реалізувала вже понад 100 успішних проектів для більш ніж 10 галузей. 

Челендж: Команда ein-des-ein зіткнулася з проблемою керування робочими мейлами. Штат стрімко розширювався і виникло питання, що робити з величезною кількість пошт, адже на їх менеджмент йшло забагато робочого часу і сил. 

Для тимчасового рішення навіть була створена таблиця зі всіма корпоративними доступами, та співробітники все одно їх часто губили. Так більше не могло продовжуватися, тому фаундери вирішили, що настав момент оновити технічну строну роботи і підключити Google Workspase. 

До того ж, команда вже використовувала Google Drive, але без Google Workspace цей сервіс просто не міг працювати повноцінно. 

З часом виникла потреба передати адміністрування сервісами Google спеціалістам, які б змогли своєчасно здійснювати птатежі, оновлення чи додаткові інтегрування – це б забезпечило безперебійну роботу всіх бізнес-процесів компанії. 

Рішення: ein-des-ein звернулася до Partnerway для фінансового адміністрування та керування Google Workspace.

Результати: Тепер ein-des-ein використовує Google Workspace як єдиний центр входу для всіх робочих сервісів, що значно полегшило та оптимізувало роботу команди. 

Можливість нарешті комфортно працювати в систематизованому режимі керування поштами настільки порадувала колег, що вони не стримували емоцій. Фідбек від HR-спеціаліста ein-des-ein Анастасії Вовкоріз: “Боже, як зручно тепер вбивати пошти! Я тепер поштовий кіллер!” 

А Partnerway взяли на себе всі рутинні питання щодо Workspace, у тому числі своєчасні платежі та оновлення, що виявилося дуже зручним рішенням. 

Плани компанії на майбутнє: В планах ein-des-ein – лише зростання. Компанія хоче ще більше розшитири штат спеціалістів, зробивши свій внесок у відновлення економіки країни. В подальшому планується підключення нових сервісів Google з підтримкою Pertnerway, адже ця екосистема повністю задовольняє потреби ein-des-ein.

Якщо ви теж хочете користуватися всіма перевагами від Google для свого бізнесу, замовте безкоштовну консультацію від Partnerway – і ми підберемо найкращі сервіси відповідно до ваших потреб.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech