November 24, 2022
Asana

4 кроки до успішної організації робочих процесів

Процес, в якому керівник вимушений контролювати роботу працівника на кожному етапі і витрачати на це більше половини свого часу не можна назвати ефективним. Коли, аби дізнатись про прогрес якогось завдання, треба зв’язуватись з виконавцем. Коли будь-яка затримка термінів вимагає цілого розслідування: що саме і чому пішло не так. І коли неможливо вчасно вплинути на процес, аби запобігти негативним наслідкам форс-мажорних ситуацій. Це може призвести до збитків і зниження репутації компанії.

Отже, основна задача власника/керівника полягає в тому, аби вибудувати таку систему контролю, в якій всі процеси, які повторюються, виконуються автоматично, а всі інструменти контролю і постановки завдань достатньо зручні. Така стратегія організації вивільнює час і розвантажує мозок керівника для прийняття більш важливих рішень щодо розвитку і процвітання компанії. А ключові результати досягаються вчасно і відповідно до планових показників.

Як побудувати таку організаційну стратегію, з чого починати? 

Ви можете спиратися на наступні 4 кроки, аби встановити чіткий порядок у робочих процесах і контролювати результат.

Крок 1. Контролюйте процеси виконання завдань у режимі реального часу. На платформі Asana ви маєте доступ до інформаційних панелей на базі фреймворк, які відображають всю інформацію по обраному проекту в зручному форматі, який ви обираєте самі: діаграма, гістограма, графік і т. д. Ви можете зберегти ці відображення в PDF-форматі, аби включити у звіт, або транслювати певній групі керівників або виконавців в межах платформи, тегаючи їхні імена через символ @. Таким чином робота команди стає ефективною, а ви маєте можливість вносити корективи під час її виконання і звітувати.

Крок 2. Відстежуйте прогрес. Це дозволяє знаходити “вузькі місця” в роботі команди і вчасно реагувати на затримки. Як це виглядає на практиці? Усі робочі завдання в Asana можна відмітити відповідними статусами: завершено, в роботі, заблоковано, нове завдання, просрочено та ін. Ви завжди в курсі, чи вкладається виконання проекту в дедлайн і можете вчасно передоручити будь-яке завдання, просто тегнувши відповідного виконавця і встановивши кількість робочих годин для його виконання.

Крок 3. Розширюйте зону контролю. Аби впливати на довгострокові результати компанії, необхідно одночасно контролювати виконання усіх проектів. Для цього в Asana є функція розширеного пошуку, за допомогою якою можна компелювати дані по різним проектам і об’єднувати їх в єдиний звіт. Ці звіти легко редагуються відповідно ваших цілей. Їх можна налаштувати під запити менеджерів проекту або замовників.

Крок 4. Не забувайте про довгострокові цілі. Скеровуйте всі напрямки діяльності компанії у відповідність до таких ключових пунктів, як стратегічні цілі, місія компанії, цінності і пріоритети. Інструментарій Asana дозволяє демонструвати учасникам необхідну інформацію, аби команда виконувала поставлені таски і кожен проект вцілому відповідно до кодексу компанії. 

Якою б не була структура компанії у вашому випадку, кожен керівник повинен брати участь у взаємообміні актуальною робочою інформацією, аби швидко та ефективно виконувати свої обов’язки і допомагати компанії заробляти більше. 

Це можна робити у будь-який зручний спосіб. Але з готовими інструментами Asana ви витрачаєте значно менше часу на те, аби впровадити систему контролю у бізнес і комфортно використовувати її на кожному етапі. 

Якщо ви хочете спробувати Asana для своєї компанії – просто замовте безкоштовну консультацію від Partnerway. Ми швидко з вами зв'яжемося та відповімо на всі запитання.

З Partnerway ви ще й можете отримати безкоштовний пробний період на 14 днів! Тому ви нічим не ризикуєте – спробуйте Asana для своєї компанії вже зараз, щоб оцінити весь функціонал на практиці.

Ми допоможемо з налаштуваннями та інтеграцією, a якщо вам сподобається Asana під час тестового періоду – ви отримаєте персональну знижку на платний тариф.

Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Partnerway mission is to make our customers business to grow faster by the choice of right products and process automation.
Нумо співпрацювати!
Давайте діджиталізуємо ваш бізнес зараз
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
“Для нас дуже важливо рухатись швидко й ефективно в питаннях надання якісного клієнтського сервісу – Partnerway повністю це забезпечує!”
Світлана Татієнко
COO в TrusTech